KONST / Litografier / Färglitografi 12353274
*
nr 1235 3274
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 80/120. Motivet: 87x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 februari 2019
kl 19:44:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/2 23:12:11
1
150 kr
16/2 13:16:39
2
500 kr
18/2 19:32:55
3
250 kr
18/2 19:32:55
2
300 kr (Budbetjänt)
18/2 19:33:05
3
350 kr
18/2 19:33:05
2
400 kr (Budbetjänt)
18/2 19:33:41
3
450 kr
18/2 19:33:41
2
500 kr (Budbetjänt)
18/2 19:34:20
3
600 kr
18/2 19:39:24
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1235 3274
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 80/120. Motivet: 87x59 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/2 23:12:11 | 1 | 150 kr |
16/2 13:16:39 | 2 | 500 kr |
18/2 19:32:55 | 3 | 250 kr |
18/2 19:32:55 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
18/2 19:33:05 | 3 | 350 kr |
18/2 19:33:05 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
18/2 19:33:41 | 3 | 450 kr |
18/2 19:33:41 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
18/2 19:34:20 | 3 | 600 kr |
18/2 19:39:24 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09